Väggprofil Dansani Satin till Modell A/B/C och Smal
730 kr
30 dagars prisgaranti

Satin till Modell A/B/C och Smal
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Väggprofil satin till model A/B/C och smal.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600535 |
| Bredd | 26 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Djup | 33 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| Typ | Väggprofil |
| EAN-nr | 5711112594190 |

