Väggstag Dansani till Fast Vägg
730 kr
30 dagars prisgaranti

till Fast Vägg
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Stång till modell D (fast vägg) 100 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600527 |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 15 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| Typ | Väggstag |
| EAN-nr | 5711112341268 |

