Vinkelvägg Macro Design Flow700x1900 mm, Natur, Klarglas
FRI FRAKT
Rek. pris 5 385 kr
3 793 kr
3 770 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Profil:
Matt aluminium
Storlek:
700x1900 mm
Glastyp:
Klarglas

Flow
700x1900 mm, Natur, Klarglas
3 770 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Macro Design vinkelvägg som passar till Flow duschhörnor och nischer.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | MVV3FN70KL |
| Profil | Matt aluminium |
| Storlek | 700x1900 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | Flow |
| Vikt | 16 kg |
| Typ | Vinkelvägg |
| Form | Rak |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Djup | 50 mm |
| Glastjocklek | 4 mm |
| RSK-nr | 7386353 |
| EAN-nr | 7332512079766 |

