Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk
426 kr
340 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

för Duschdörr Bläk
340 kr
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 706 |
| Bredd | 34 mm |
| Höjd | 1944 mm |
| Djup | 52 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 2 kg |
| Djup | 52 cm |
| Höjd | 1944 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Vikt | 2 g |
| Typ | Distansprofil |
