Distansprofil Hietakari för Duschvägg Classic/Infinia Vändbar/Vikbar Svart
483 kr
385 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

för Duschvägg Classic/Infinia Vändbar/Vikbar Svart
385 kr
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Distansprofil för Hietakari Classic och Infinia -seriernas vänd- och vikbara duschväggar. Det finns en egen distansprofil Infinia-seriens fasta duschväggar.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Distansprofil för Hietakari Classic och Infinia -seriernas vänd- och vikbara duschväggar. Det finns en egen distansprofil Infinia-seriens fasta duschväggar.
Distansprofil för genomföring av utanpåliggande vattenrör och/eller breddning av produktmått. Distansprofilen passar för Classic och Infinia -seriernas vänd- och vikbara duschväggar/-dörrar i standard höjd och ökar på produktens sammanlagda bredd med +34 mm. Det finns en egen distansprofil Infinia-seriens fasta duschväggar. Classic-serien har breddningsprofil tillgänglig endast för vänd- och vikbara duschväggar/-dörrar, inte fasta duschväggar.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | PID-9L-M |
| Bredd | 34 mm |
| Höjd | 1894 mm |
| Djup | 52 mm |
| Serie | Classic/Infinia |
| Färg | Svart |
| Djup | 52 cm |
| Material | Aluminium |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Höjd | 1894 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Typ | Distansprofil |
| Justerbar | Nej mm |
