Magnettätning Hietakari Vetro 915 2L 0000
483 kr
385 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

Vetro 915 2L 0000
385 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Magnettätning Hietakari Vetro är en magnettätningslist för Vetro duschväggar för att bilda ett duschhörn eller nisch. Till duschhörn ökar måttet med 19 mm per sida, till nisch ökar måttet med 26 mm tillsammans. Ett par (2 st) i paket.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Magnettätning Hietakari Vetro är en magnettätningslist för Vetro duschväggar för att bilda ett duschhörn eller nisch. Till duschhörn ökar måttet med 19 mm per sida, till nisch ökar måttet med 26 mm tillsammans. Ett par (2 st) i paket.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 915 2L 0000 |
| Höjd | 2250 mm |
| Färg | Grå |
| Vikt | 2 kg |
| Höjd | 2250 cm |
| Vikt | 2 g |
| Typ | Magnettätning |
