Sidostag Hietakari Lång till Fast Duschvägg 1280 mm
552 kr
440 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

Lång till Fast Duschvägg 1280 mm
440 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidostag Hietakari Lång till Fast Duschvägg 1280 mm är ett långt sidostöd istället för det korta snedstödet till Hietakari fast duschvägg. 1280 mm.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Sidostag Hietakari Lång till Fast Duschvägg 1280 mm är ett långt sidostöd istället för det korta snedstödet till Hietakari fast duschvägg. 1280 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 951 |
| Bredd | 1280 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 1280 cm |
| Vikt | 2 g |
| Typ | Sidostag |
