Sidostag Hietakari till Fast Duschvägg Bläk
Rek. pris 368 kr
295 kr
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

till Fast Duschvägg Bläk
295 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sidostag Hietakari till Fast Duschvägg Bläk är ett långt sidostöd istället för det korta snedstödet till fast duschvägg. 1280 mm.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Sidostag Hietakari till Fast Duschvägg Bläk är ett långt sidostöd istället för det korta snedstödet till fast duschvägg. 1280 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 715 |
| Bredd | 1280 mm |
| Djup | 22 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt | 2 kg |
| Djup | 22 cm |
| Bredd | 1280 cm |
| Vikt | 2 g |
| Typ | Sidostag |
