Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm
483 kr
385 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

för Duschdörr 1000 mm
385 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från dörr 50 mm.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från dörr 50 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 906 |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Djup | 15 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,3 kg |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Vikt | 0,3 g |
| Typ | Tröskelprofil |
