Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rak 1000x1000 mm
Rek. pris 610 kr
490 kr
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

för Duschhörn Rak 1000x1000 mm
490 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rak 1000x1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från duschhörn 50 mm. Kan vid behov kapas av.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rak 1000x1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från duschhörn 50 mm. Kan vid behov kapas av.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 909 |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Djup | 15 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,3 kg |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Vikt | 0,3 g |
| Typ | Tröskelprofil |
