Handdusch Alterna Bello B2
409 kr
327 krSpara 20 %Kampanj28 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Bello B2
327 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdusch i förkromad plast med 5-strålsfunktion. Du växlar lätt mellan strålarna genom att vrida på strålskivan. Munstycket är utrustat med antikalkfunktion. Passar till Bello duschset.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Handdusch i förkromad plast med 5-strålsfunktion. Du växlar lätt mellan strålarna genom att vrida på strålskivan. Munstycket är utrustat med antikalkfunktion. Passar till Bello duschset.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8275300 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 242 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Bello |
| Typ | Handdusch |
| Djup | 110 mm |
| RSK-nr | 8275300 |
| EAN-nr | 7332508043894 |
