Duschset Oras 542 1 Jet
Rek. pris 1 279 kr
713 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

542 1 Jet
713 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschset Apollo 542 1jet från Oras i krom med justerbara väggfästen, max 720 mm. En tvålkopp och 1750 mm duschslang ingår.
Varumärke
OrasBeskrivning
Duschset Apollo 542 1jet från Oras i krom med justerbara väggfästen, max 720 mm. En tvålkopp och 1750 mm duschslang ingår.
Rengöring
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 542 |
| Färg | Krom |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Höjd | 720 mm |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Nej |
| Serie | Apollo |
| Typ | Duschset |
| Duschhuvud | 95 mm |
| Montering | För vägg |
| Längd Slang | 1,75 m |
| RSK-nr | 8320090 |
| EAN-nr | 6414150076206 |
