Takduschset Macro Design Imo 150 cc
FRI FRAKT
fr.8 745 kr
fr.6 120 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Imo 150 cc
6 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takduschset Macro Design Imo erbjuder både stil och funktion. Denna takdusch är designad för att ge en optimal duschupplevelse, med en duschstril på 259 mm som erbjuder ett mjukt och behagligt vattenflöde.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Takduschset Macro Design Imo erbjuder både stil och funktion. Denna takdusch är designad för att ge en optimal duschupplevelse, med en duschstril på 259 mm som erbjuder ett mjukt och behagligt vattenflöde.
Information
- Imo takdusch med termostat
- Höj- och svängbar arm till takduschen för att undvika kallvatten vid start
- Duschstril 259 mm
- Imo takdusch med termostat
- Höj- och svängbar arm till takduschen för att undvika kallvatten vid start
- Duschstril 259 mm
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Färg | Krom, Svart Matt |
| CC-mått | 150 mm |
| Höjd | 1353 mm |
| Utlopp | Uppåt och Nedåt |
| Takdusch | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Serie | Imo |
| Typ | Takduschset |
| Duschhuvud | 250 mm |
| Montering | Vägg |
| Anslutning Vatten | G 3/4" (R20) |
