Duscharm Hansgrohe EHöjd: 116 mm
Rek. pris 1 045 kr
1 003 kr
784 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
116 mm

E
Höjd: 116 mm
784 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duscharm Hansgrohe E är en praktisk duscharm för en taksil. Den är anpassad för takmontering och kan också användas som förlängning.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Duscharm Hansgrohe E är en praktisk duscharm för en taksil. Den är anpassad för takmontering och kan också användas som förlängning.
Övrigt
- Rosett
- Material: mässing
- Skaft Ø 27 mm
- Anslutningsgänga G ½
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Rosett
- Material: mässing
- Skaft Ø 27 mm
- Anslutningsgänga G ½
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 27467000 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 80 mm |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Höjd | 116 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Duscharm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8184317 |
| EAN-nr | 4011097759753 |

