Duschdraperi Debel BodySvart, Storlek: 180x200 cm
339 kr
30 dagars prisgaranti

Body
Svart, Storlek: 180x200 cm
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Body är ett duschdraperi med snygg design.
Duschdraperiet har 12 öljetter upptill och tyngdband nedtill för snyggt fall. Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Art.Nr. | 3075100 |
| Mått | 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester |
| Serie | Body |
| Mönster | Streck |
| Höjd | 200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 5710528650728 |

