Duschdraperi Debel Fiji
339 kr
30 dagars prisgaranti

Fiji
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi med 12 öljetter upptill och tyngdband nedtill för snyggt fall. Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Art.Nr. | 305125 |
| Mått | 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Fiji |
| Mönster | Grafiskt |
| Färg | Vit/Blå |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 200 cm |
| EAN-nr | 5710528656553 |

