Duschdraperi Debel Gipsy
fr.339 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gipsy
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Gipsy är ett fint duschdraperi med blommönster.
Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Mått | 180x200, 180x230 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Gipsy |
| Mönster | Blommigt |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Turkos, Vit/Grå |
| Höjd | 200, 230 cm |

