Duschdraperi Debel Hilton
Rek. pris 255 kr
239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hilton
239 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi med 8 öljetter upptill och tyngdband nedtill för snyggt fall. Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Art.Nr. | 3022813 |
| Mått | 120x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Hilton |
| Mönster | Romantiskt |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 200 cm |
| EAN-nr | 5702331182435 |

