Duschdraperi Debel Java
fr.255 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Java
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Java är ett snyggt duschdraperi med prickig design.
Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Mått | 120x200, 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Java |
| Mönster | Prickigt |
| Färg | Vit/Blå |
| Höjd | 200 cm |
| Bredd | 120, 180 cm |

