Duschdraperi Debel Victoria
Rek. pris 339 kr
fr.295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Victoria
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Duschdraperi Debel Victoria är ett elegant smalrandigt duschdraperi som ger badrummet ett ombonad känsla, samtidigt som du slipper vattenstänk utanför duschen.
Varumärke
DebelBeskrivning
Duschdraperi Debel Victoria är ett elegant smalrandigt duschdraperi som ger badrummet ett ombonad känsla, samtidigt som du slipper vattenstänk utanför duschen.
Ringar köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Debel |
| Mått | 180x200, 180x230 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Serie | Victoria |
| Mönster | randigt |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Grafit, Vit |
| Höjd | 200, 230 cm |
