Duschdraperi Kleine Wolke Caravelle White
fr.387 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Caravelle White
387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kleine Wolke Caravelle White är ett duschdraperi tillverkat i 100% polyester.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Lennart JVerifierad köpare
för 4 år sedanBra produkt som motsvarade förväntnigarna
+ Kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 120x200, 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi, Duschdraperi med tyngd |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Caravelle |
| Färg | Vit |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 1200, 1800 mm |

