Duschdraperi Kleine Wolke Grafico
Rek. pris 271 kr
259 kr
217 krSpara 16 %Kampanj23 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Grafico
217 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Grafico från Kleine Wolke i vinyl.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4939901305 |
| Mått | 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Färg | Grå |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| EAN-nr | 4004478194922 |

