Duschdraperi Kleine Wolke Sardinas
Rek. pris 686 kr
534 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sardinas
534 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Duschdraperi i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 7831148305 |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | 100% Polyester |
| Bredd | 1800 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Sardinas |
| Färg | Multi |
| Storlek | 180x200 cm |
| EAN-nr | 4004478352315 |

