Duschdraperi Kleine Wolke Sylt
Rek. pris 860 kr
658 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sylt
658 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Duschdraperi i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi i 100% polyester. Tyngdband är insytt i draperiets nederkant som gör att draperiet håller sig på plats när man duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 7818202305 |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Sylt |
| Färg | Natur |
| Storlek | 180x200 cm |
| Bredd | 1800 mm |
| Längd | 2000 mm |
| EAN-nr | 4004478343450 |

