Stänkskyddsdraperi Västia1200x1050 mm till 900-, 1000- och 1100-dusch
859 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
1200x1050 cm

Stänkskyddsdraperi Västia
1200x1050 mm till 900-, 1000- och 1100-dusch
859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Stänkskyddsdraperi Västia är ett extra stänkskydd till duschar från Västia. Draperiet förhindrar onödigt skvätt och stänk för den som hjälper till att duscha brukaren.
Varumärke
VästiaBeskrivning
Stänkskyddsdraperi Västia är ett extra stänkskydd till duschar från Västia. Draperiet förhindrar onödigt skvätt och stänk för den som hjälper till att duscha brukaren.
Stänkskydd till 900-, 1000- och 1100-dusch.
Egenskaper
| Varumärke | Västia |
| Art.Nr. | 1003479 |
| Mått | 1200x1050 cm |
| Utförande | Till 900-, 1000- och 1100-dusch |
| Bredd | 1200 mm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Tyg |
| Höjd | 1050 mm |
| Färg | Vit |
