Duschslang Duravit 1250 mm
Rek. pris 356 kr
267 kr
249 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

1250 mm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Duschslang till handdusch från Duravit.
Specifikationer
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1250 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1250 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0610006010 |
| Material | Plast |
| Längd | 125 cm |
| Färg | Krom Högblank |
| Anslutning Vatten | 1/2" |
| Typ | Handduschslang |
| Garanti | 5 år |
| Bredd | 23 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| Längd | 1250 mm |
| EAN-nr | 4063382938237 |

