Duschslang Duravit 1600 mmKrom Högblank
Rek. pris 400 kr
227 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
180 cm
Färg:
Krom Högblank

1600 mm
Krom Högblank
227 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Duschslang till handdusch från Duravit.
Specifikationer
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1600 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Rotationslås: Ja
- Vattenanslutning: 1/2"
- Mutterform: Konisk
- Längd: 1600 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Recensioner
SofieVerifierad köpare
för 5 månader sedanFärgen matchar inte riktigt med Duravit duschuvud i polerat guld. Annars bra, dock lite hård och inte så följsam.
+ Bra kvalitét
- Färgen matchar inte med övriga Duravit-produkter
- Stel och inte så böjbar
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0610008010 |
| Färg | Krom Högblank |
| Längd | 180 cm |
| Längd | 1800 mm |
| Anslutning Vatten | 1/2" |
| Material | PVC |
| Typ | Handduschslang |
| Bredd | 23 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,34 kg |
| EAN-nr | 4063382938275 |

