Duschstång Duravit 900 mmBorstad Brons
Rek. pris 2 169 kr
1 559 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Brons

900 mm
Borstad Brons
1 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
DuravitBeskrivning
Justerbar duschstång från Duravit.
Produktinformation
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Justerbar höjd
- Diameter duschstång: 20 mm
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | UV0600004004 |
| Färg | Borstad Brons |
| Längd | 900 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Duschstång |
| Djup | 70 mm |
| Garanti | 5 år |
| Vikt | 0,385 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 4067116114157 |

