Draperiringar Kleine Wolke
fr.53 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Draperiringar Kleine Wolke
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Draperiringar Kleine Wolke är praktiska duschdraperiringar i plast. Dessa duschdraperiringar passar alla draperistänger med rund eller oval profil. Passar alla duschstänger på marknaden.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Draperiringar Kleine Wolke är praktiska duschdraperiringar i plast. Dessa duschdraperiringar passar alla draperistänger med rund eller oval profil. Passar alla duschstänger på marknaden.
Recensioner
Liliane LVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkelt och snabbt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Klar, Silver, Svart, Vit |
| Typ | Draperiring, Duschdraperiring |
| Tjocklek | 5 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 43 mm |
| Antal | 12 st/frp |
| Höjd | 61 mm |
