Elpatron Nordhem med BoosterEffekt: 150W, Krom
FRI FRAKT
Rek. pris 3 050 kr
2 409 kr
2 189 krSänkt pris!Spara 220 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom
Effekt/prestanda:
150 W

med Booster
Effekt: 150W, Krom
2 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Elpatron Nordhem med Booster har en dold elanslutning vilket ger en modern och stilren design.
Elpatronen har en steglös termostat och avstängning.
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Dokument
Recensioner
Robin ÅVerifierad köpare
för 2 år sedanDyr, ingen timer, svår att få igång, färgskillnad på kromad termostat och kromad handukstork.
Andrzej SVerifierad köpare
för 4 år sedanBra och snabb
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | 254717 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 150 W |
| Stickpropp | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 150 W |
| Typ | Elpatron |
| RSK-nr | 8757034 |
| EAN-nr | 7340100015621 |

