Handdukstork Alterna RayHöjd: 800 mm, Effekt: 15W
Rek. pris 1 599 kr
1 339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ray
Höjd: 800 mm, Effekt: 15W
1 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Alterna Ray är en elektrisk, vertikal handdukstork som är tillverkad i polerat rostfritt stål med runda rör och stolpar. Den är anpassad för fast anslutning eller med stickkontakt och den levereras med två väggfästen. Du behöver inte komplettera med en extern elpatron eftersom denna sitter inbyggd i handdukstorken.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Handdukstork Alterna Ray är en elektrisk, vertikal handdukstork som är tillverkad i polerat rostfritt stål med runda rör och stolpar. Den är anpassad för fast anslutning eller med stickkontakt och den levereras med två väggfästen. Du behöver inte komplettera med en extern elpatron eftersom denna sitter inbyggd i handdukstorken.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
Rengöring rekommenderasmed mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller slipsvamp ska inte heller användas.
Rengöring
Rengöring rekommenderasmed mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller slipsvamp ska inte heller användas.
Dokument
Recensioner
Åsa SVerifierad köpare
för 5 månader sedanbra pris och upplever förväntningarna
Martin LVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra service, en produkt var lite sned, men den byttes ut utan krångel. 5 stjärnor
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8754168 |
| Färg | Rostfritt |
| Anslutning | El |
| Bredd | 137 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Anslutning El | Dold |
| Serie | Ray |
| Effekt | 15 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| Typ | Handdukstork |
| EAN-nr | 7332508042644 |


