Handdukstork Bathlife LejdSvart, HxB: 866X500 mm
FRI FRAKT
Rek. pris 2 399 kr
1 999 kr
999 krSpara 50 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Höjd:
866 mm
VentilVentil Svedbergs Ett-/Tvårör Svart
2 645 krElpatronElpatron Hafa till Handdukstork Svart Färg svart med sladd
1 739 kr
Lejd
Svart, HxB: 866X500 mm
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bathlife Lejd vattenburen handdukstork har en klassisk design med raka rör som är glest satta, vilket ger gott om utrymme för handdukarna. Den klassiska formen gör att handdukstorken passar fint in i de flesta badrum i modern skandinavisk stil. Finns i flera utföranden.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife Lejd vattenburen handdukstork har en klassisk design med raka rör som är glest satta, vilket ger gott om utrymme för handdukarna. Den klassiska formen gör att handdukstorken passar fint in i de flesta badrum i modern skandinavisk stil. Finns i flera utföranden.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Staffan PVerifierad köpare
för 5 månader sedanRätt storlek värmer bra
+ Fungerar bra
- Väggfästen och elpatron ej anpassade mot varandra
Conny NVerifierad köpare
för 8 månader sedanPassar utmärkt till stilen i badrummet svarta dusch väggar o svart wc allt från Bygghemma
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40644801 |
| Färg | Svart |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 866 mm |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Anslutning El | Ja |
| Djup | 86 mm |
| Serie | Lejd |
| Vikt | 4,7 kg |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Tillverkarens Art.Nr. | 40644801 |
| Yta | Matt |
| Material | Stål |
| Typ | Handdukstork |
| EAN-nr | 7330027167169 |

