Handdukstork Macro Design ArtSvart, med timer
FRI FRAKT
Rek. pris 4 645 kr
3 250 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Utförande:
Med timer
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Art
Svart, med timer
3 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WEPI168ST |
| Färg | Svart |
| Anslutning | El |
| Bredd | 50 mm |
| Utförande | Med timer |
| Höjd | 1680 mm |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Serie | Art |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Stickpropp | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3,5 kg |
| Yta | Matt |
| Effekt | 33 W |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Handdukstork |
| Djup | 120 mm |
| RSK-nr | 8754461 |
| EAN-nr | 7332512143269 |

