Handdukstork Macro Design ShineBxH 400x1200 mm
FRI FRAKT
7 285 kr
5 100 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
400 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
ElpatronElpatron Macro Design 300 W Krom
2 410 krVentilVentil Macro Design 1-/2-Rörsventil
1 360 kr
Shine
BxH 400x1200 mm
5 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Shine är en klassisk handdukstork som finns i olika utföranden.
Handdukstorken kan anslutas på tre sätt: elanslutning, till befintligt vattenburet värmesystem eller till båda alternativen. Fördelen med att kombinera inkopplingen är att handdukstorken kan användas även om värmesystemet är avstängt.
Shine är utrustad med säkerhetsventil.
Levereras inkl upphängningsbeslag, skruvar och pluggar. Elpatron och/eller ventil ingår ej, köps separat.
Shine är utrustad med säkerhetsventil.
Levereras inkl upphängningsbeslag, skruvar och pluggar. Elpatron och/eller ventil ingår ej, köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WS40120K |
| Färg | Krom |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Anslutning Vatten | G15 |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Djup | 85 mm |
| Serie | Shine |
| Effekt | 198 W |
| Stickpropp | Nej |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 220 V |
| Vikt | 10 kg |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 198 W |
| Yta | Blank |
| Typ | Handdukstork |
| RSK-nr | 8684774 |
| EAN-nr | 7332512100729 |

