Handdukstork Noro UnoRostfritt Stål
1 495 kr
1 095 krSpara 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Uno
Rostfritt Stål
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Noro Uno är en modern handdukstork med två fasta krokar där dina handdukar kan hänga på tork mellan användningarna.
Varumärke
NoroBeskrivning
Handdukstork Noro Uno är en modern handdukstork med två fasta krokar där dina handdukar kan hänga på tork mellan användningarna.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Dokument
Recensioner
Carl FVerifierad köpare
för 1 år sedanSuper bra produkter
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 330155 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Anslutning | El |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Djup | 140 mm |
| Serie | Uno |
| Effekt | 30 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Material | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| Typ | Handdukstork |
| RSK-nr | 8754448 |
| EAN-nr | 7340032430721 |


