Handdukstork Tapwell TW400-800
FRI FRAKT
Rek. pris 8 995 kr
fr.6 746 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

TW400-800
6 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Handdukstork Tapwell TW400-800 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Handdukstork Tapwell TW400-800 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Formgivningen av denna handdukstork är gjord av Note Design Studio. Montering av denna handduksvärmare kan även med fördel användas i andra rum än i badrummet, exempelvis hallen.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Färg | Borstad Nickel, Krom |
| Anslutning | El |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Serie | TW400 |
| Effekt/prestanda | 78 W |
| IP-Klassning | IP45 |
| Spänning | 220 V |
| Material | Rostfritt stål, Mässing |
| Typ | Handdukstork |
| Effekt | 78 W |
