Krok Svedbergs till Magnetic HanddukstorkKrom
620 kr
465 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

till Magnetic Handdukstork
Krom
465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 563 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 16 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Djup | 24 mm |
| Serie | Magnetic |
| Material | Zamak |
| Typ | Krok |
| RSK-nr | 8739001 |
| EAN-nr | 7323100359117 |




