Monteringssats Arrow Delsjön för Dold Anslutning
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Delsjön för Dold Anslutning
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Monteringssats Arrow Delsjön för Dold Kabelinstallation passar till handdukstorken 8045 från Arrow.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 8092 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Delsjön |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Monteringssats |
| RSK-nr | 8716518 |
| EAN-nr | 7391551080928 |


