Monteringssats Smedbo Dry F721 för Dold El-anslutning
Rek. pris 506 kr
fr.392 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dry F721 för Dold El-anslutning
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Färg | Rostfri, Svart, Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Serie | Dry |
| Yta | Blank, Matt |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Monteringssats |
| Djup | 55 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB721 |
