Monteringssats Smedbo Dry FK723
Rek. pris 550 kr
383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dry FK723
383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Monteringssats Smedbo Dry FK723 är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare. Den passar till FK712 - FK715. Monteras på rund 70 mm apparatdosa (cc 60 mm).
Varumärke
SmedboBeskrivning
Monteringssats Smedbo Dry FK723 är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare. Den passar till FK712 - FK715. Monteras på rund 70 mm apparatdosa (cc 60 mm).
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK723 |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Djup | 75 mm |
| Serie | Dry |
| Typ | Monteringssats |
| EAN-nr | 7391447085655 |
