Multikrok Smedbo Dry FK732 Rostfri
Rek. pris 439 kr
349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dry FK732 Rostfri
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Multikrok i polerat rostfritt stål. Passar Dry handdukstorkar FK700-FK702. Plaströr som skydd medföljer.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Multikrok i polerat rostfritt stål. Passar Dry handdukstorkar FK700-FK702. Plaströr som skydd medföljer.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 235613 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 427 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Serie | Dry |
| Yta | Blank |
| Tillverkarens Art.Nr. | FK732 |
| Djup | 38 mm |
| EAN-nr | 7391447052350 |
