Elpatron Duschbyggarna KTX4Synlig Anslutning Krom
2 640 kr
1 769 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom
Utförande:
Synlig anslutning
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elpatron Duschbyggarna KTX4 är en lättanvänd och praktisk elpatron som är kompatibel med Duschbyggarnas handdukstorkar med stöd för elanslutning.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Elpatron Duschbyggarna KTX4 är en lättanvänd och praktisk elpatron som är kompatibel med Duschbyggarnas handdukstorkar med stöd för elanslutning.
Med KTX4 kan du bestämma temperatur mellan 30-60 grader i 5 steg där temperaturen visas på en blå LED-skärm på elpatronen. KTX4 kan ställas in på automatisk avstängning med fördröjning på 1, 2, 3 eller 4 timmar. KTX4 har IR-mottagare.
Denna elpatron finns både för dold och synlig anslutning. Standardlängd på kabeln vid synlig anslutning är 1,5 m. Elpatron för dold anslutning levereras utan kabel.
Denna elpatron finns både för dold och synlig anslutning. Standardlängd på kabeln vid synlig anslutning är 1,5 m. Elpatron för dold anslutning levereras utan kabel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | TKTX4S-C |
| Färg | Krom |
| Anslutning | El |
| Bredd | 70 mm |
| Utförande | Synlig anslutning |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | KTX4 |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Typ | Elpatron |
| Material | Plast/Metall |
