Ventilpar Burlington till Handdukstork Raka
fr.840 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Handdukstork Raka
840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Raka ventilpar till Burlingtons handdukstorkar för koppling till golv. Välj mellan olika färger.
Observera att vid installation av Burlingtons handdukstork tillsammans med dessa ventiler så fungerar ventilerna endast som dekoration i det fall handdukstorken ansluts till elpatron.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Djup | 99 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Material | Mässing |
| Garanti | 2 år |
| Produkttyp | Ventil, Ventilpar |

