Ventilpar Burlington till Handdukstork Vinklade
fr.840 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Handdukstork Vinklade
840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vinklade ventilpar till Burlingtons handdukstorkar. För koppling till golv eller vägg. Välj mellan olika färger.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Vinklade ventilpar till Burlingtons handdukstorkar. För koppling till golv eller vägg. Välj mellan olika färger.
Observera att vid installation av Burlington handdukstork tillsammans med dessa ventiler så fungerar ventilerna endast som dekoration i det fall handdukstorken ansluts till elpatron.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Djup | 65 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Produkttyp | Ventilpar |
| Material | Mässing |
| Garanti | 2 år |
