Toalettstol Lavabo Glomp BTW RimlessMattsvart
13 319 kr
9 299 krSpara 30 %Kampanj29 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Glomp BTW Rimless
Mattsvart
9 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Lavabo Glomp BTW Rimless är tillverkad i porslin och har en stilren och tidlös italiensk design. Detta är en Back to Wall modell, som gör att toaletten kan monteras ändå upp mot väggen, vilket ger extra golvyta. Levereras med cistern med OLI-dubbelspolningsmekanism som har både 3 och 4,5 liters spolning.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Toalettstol Lavabo Glomp BTW Rimless är tillverkad i porslin och har en stilren och tidlös italiensk design. Detta är en Back to Wall modell, som gör att toaletten kan monteras ändå upp mot väggen, vilket ger extra golvyta. Levereras med cistern med OLI-dubbelspolningsmekanism som har både 3 och 4,5 liters spolning.
Komplettera med en toalettsits.
Med P-lås, men levereras med S-rör för golvbrunn. Levereras utan toalettsits och finns att köpa i olika färger.
Med P-lås, men levereras med S-rör för golvbrunn. Levereras utan toalettsits och finns att köpa i olika färger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 321108MS |
| Toalettlock | Nej |
| Spolande | 3/4,5 l |
| Färg | Mattsvart |
| Serie | Glomp |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 880 mm |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Djup | 660 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Toalettstol |
| EAN-nr | 5711402390013 |

