Toalettstol Saniflo Sanicompact Elite Silence
Rek. pris 14 932 kr
14 468 kr
13 990 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Sanicompact Elite Silence
13 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SanifloBeskrivning
Toalettstol Saniflo Sanicompact Elite Silence med inbyggd kvarn och pump med dubbelspolning och möjlighet att ansluta ett tvättställ. Sanicompact är en specialdesignad toalett tillverkad för att evakuera avloppsvatten från en toalett och ett tvättställ.
Toalettstol Saniflo Sanicompact Elite Silence är den största modellen i Compact-serien, men ändå tillräckligt liten för att passa in i de flesta utrymmen. Saniflo Sanicompact Elite levereras med en vit hårdsits med gångjärn i metall.
Övrigt
- Förbrukning: 550 W
- Utloppsdiameter: 32 mm
- Vattenförbrukning: 5 l
- Motorvarvtal: 2800 varv/min
- Elförsörjning: 220-240/50 V/Hz
- Maximalt vertikalt utlopp: 3 m
- Maximalt horisontellt utlopp: 30 m
- Erforderligt minimitryck: 1,7 bar
- Inkommande vattnets medeltemperatur: 35°C
Toalettstol Saniflo Sanicompact Elite Silence är den största modellen i Compact-serien, men ändå tillräckligt liten för att passa in i de flesta utrymmen. Saniflo Sanicompact Elite levereras med en vit hårdsits med gångjärn i metall.
Övrigt
- Förbrukning: 550 W
- Utloppsdiameter: 32 mm
- Vattenförbrukning: 5 l
- Motorvarvtal: 2800 varv/min
- Elförsörjning: 220-240/50 V/Hz
- Maximalt vertikalt utlopp: 3 m
- Maximalt horisontellt utlopp: 30 m
- Erforderligt minimitryck: 1,7 bar
- Inkommande vattnets medeltemperatur: 35°C
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Saniflo |
| Art.Nr. | 7809003 |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Spolande | 5 l |
| Färg | Vit |
| Serie | Sanicompact |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |
| Effekt/prestanda | 550 W |
| Spänning | 230 V |
| Utlopp | 32 |
| Tryck | 1,7 Bar |
| Tillverkarens Art.Nr. | Sanicompact Elite |
| Djup | 555 mm |
| Effekt | 550 W |
| RSK-nr | 7809003 |
| EAN-nr | 3308814999013 |




