Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med Dubbelspolning
fr.428 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Skate Cosmopolitan med Dubbelspolning
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med dubbelspolning eller start/stopp funktion till pneumatisk avloppsventil. Kan monteras lodrätt och vågrätt. Spolknappen är gjord i ABS och finns i flera färger.
Varumärke
GroheBeskrivning
Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med dubbelspolning eller start/stopp funktion till pneumatisk avloppsventil. Kan monteras lodrätt och vågrätt. Spolknappen är gjord i ABS och finns i flera färger.
Funktioner
EcoJoy - Vattenbesparande teknologi.
Grohe StarLight - Ett glänsande utseende under hela produktens brukbarhetstid.
Rengöring
Vid rengöring ska du inte använda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra.
EcoJoy - Vattenbesparande teknologi.
Grohe StarLight - Ett glänsande utseende under hela produktens brukbarhetstid.
Rengöring
Vid rengöring ska du inte använda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra.
Dokument
Recensioner
IngelaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och enkel att installera.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Färg | Alpinvit, Krom, Matt Krom, Mässing, Rostfri, Titan |
| Serie | Skate |
| Bredd | 156 mm |
| Höjd | 197 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 12 mm |
| Garanti | 5 år |
| Typ | Spolknapp |



