Spolknapp Lavabo LunaMattsvart
4 759 kr
3 809 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Luna
Mattsvart
3 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Spolknapp Luna från Lavabo för inbyggnadscisternen.
Tillverkad av massiv mässing med kromytbehandling.
Passar till: Geberit Duofix Sigma inbyggnadscisternfront manövrerad 112 cm
Passar till: Geberit Duofix Sigma inbyggnadscisternfront manövrerad 112 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 57232 |
| Färg | Mattsvart |
| Serie | Luna |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 4 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
| Montering | Skruvas |
| Produkttyp | Spolknapp |
| EAN-nr | 5711402572327 |



