Inloppsventil Ifö för Cera Z96272
Rek. pris 1 549 kr
792 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

för Cera Z96272
792 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Z96272 är en inloppsventil komplett med stativ. För WC i Ifö Cera och Ifö Aqua-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | Z96272 |
| Serie | Cera |
| Bredd | 333 mm |
| Höjd | 428 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 200 mm |
| Vikt | 0,389 kg |
| Typ | Inloppsventil |
| RSK-nr | 7925470 |
| EAN-nr | 7391515121414 |
