Tillbehörspaket Separett Villa För Extern Latrinbehållare
2 849 kr
2 507 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Villa För Extern Latrinbehållare
2 507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SeparettBeskrivning
Tillbehörspaket Separett Villa för extern uppsamling av det fasta avfallet från Villa 9020.
Tillbehörspaketet innehåller allt du behöver för extern uppsamling av det fasta avfallet i ett utrymme under golvet. Den externa uppsamlingsbehållaren på 50 liter försäkrar att antalet tömningar halveras jämfört med en vanlig Villa 9000 med intern uppsamlingsbehållare.
OBS! Du måste kunna nå uppsamlingsbehållaren utifrån utrymmet där den är installerad.
OBS! Du måste kunna nå uppsamlingsbehållaren utifrån utrymmet där den är installerad.
Egenskaper
| Varumärke | Separett |
| Art.Nr. | 1227-01 |
| Färg | Svart |
| Serie | Villa |
| Bredd | 480 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 480 mm |
| Vikt | 13 kg |
| Typ | Latrinkärl |
| Behållare | 50000 ml |
| Passar till | Fritidstoalett |
| EAN-nr | 7393553711978 |

